Bu coğrafyada elmas dendiğinde akla sadece kömür gelir. Evet doğru bildiniz, Zonguldak’tan bahsediyorum. Ülkemizin en eski kentlerinden biri olan Zonguldak, günümüzde önemli bir liman ve maden kenti. Ülkenin en önemli limanlarından biri olan Zonguldak Limanı ve dev miktarda rezerve sahip kömür madenleri kentte yer alıyor. Ayrıca kentte bir üniversite de yer alıyor. Kentin ve bölgenin en büyük ilçe merkezi konumundaki Kdz.Ereğli ise önemli bir sanayi ve ticaret kenti. Kentin ticareti oldukça gelişmiş durumda ve ulusal-uluslararası pek çok firmanın temsilcilikleri faaliyetlerini sürdürüyor.

Özellikle dijital ortamdaki yatırımların yetersiz olduğu kentte, firmaların lokasyonel ve sektörel ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız Yerel SEO konseptinin çalışma bölgelerinden biri de Zonguldak ve ilçeleri. Başta Ereğli olmak üzere Alaplı, Çaycuma, Devrek, Gökçebey, Kilimli ve Kozlu ilçelerinde de firmanızın dijital ortamda daha iyi bir konuma gelmesi için strateji geliştirilmesi, dijital pazarlama çözümleri sunulması, projelendirilmesi, uygulanması ve geri dönüşler alınarak uygun stratejik hamleleri  yapılması işlemlerini sizlere özel çözüm ve tekniklerle sağlamaktayız. Özellikle rekabet halinde olduğunuz firmalara karşı dijital ortamdaki avantaj ve dezavantajları değerlendirerek, uygun hamleler yapmak içi Zonguldak’ta bir SEO ajansı arayışı içindeyseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Haritalarda firmam yok, ne yapmalıyım ?

Bu alanda özellikle Google MyBusiness ile daha önce tanışmamış ve Google Haritalar’da firması bulunmayan işletmelere özel bir Tanışma Paketi sağlıyoruz. Burada işletmelere özel olarak ilk başvurularını lokasyon ve sektör hedeflerine uygun olarak yapıyoruz. Daha sonra 15 gün içinde firmanıza onay mektubu geliyor, buradaki kodu bize ileterek son onayı yaparak Google Haritalar’da işletmenizin detaylı bir şekilde müşterilerinize görünür olmasını sağlıyoruz.

Özellikle Zonguldak ve ilçelerinde emlak, araba kiralama, danışmanlık, tercüme, kafe-restaurant, enerji ve diğer pek çok sektörle uğraşıyorsanız, Yerel SEO konseptiyle tanışarak işletmenizi bir adım yukarıya taşıma potansiyelinizi görebilirsiniz.

Zonguldak’ta SEO Eğitimi

Kurumsal olarak ürettiğimiz çözümlerin yanı sıra, firmanızda devamlı olarak çalışan personel ve ekiplerinize yönelik Dijital Pazarlama ve SEO eğitimleri ile IT (Bilişim) ve Pazarlama pozisyonlarında istihdam edilen çalışanlarınıza eğitim veriyoruz. Bu eğitimlerin kapsamında temel seviyede 2 gün olarak uygulanan Dijital Pazarlama ve SEO Dünyası’na giriş ve Yerel SEO’ya giriş uygulamaları ile firmanızda birebir sizin sistemleriniz ve web siteleriniz üzerinden personelinize gereken eğitimleri sağlıyoruz. Zonguldak’ta SEO Eğitimi detayları ve teklif formu için lütfen tıklayınız. Aşağıdaki formu doldurarak size özel teklif ve yol haritanızı öğrenebilirsiniz.