Yerel SEO denildiğinde Türkiye’de akla ilk gelen web sitesi olarak, Yerel SEO Danışmanlığı konseptinde uzun süredir serbest olarak blog ve danışmanlık çalışmaları sürdürüyoruz. Yerel SEO tam olarak sektörel ve lokasyon bazlı faaliyet gösteren firmalar ve e-ticaret sitelerinin tüm dijital pazarlama süreçlerini kapsamaktadır.

Yerel SEO Uzmanı ne demektir ?

Özellikle belli bir sektör ve lokasyon bazında faaliyet gösteren firmaların ve e-ticaret girişimlerinin dijital pazarlama faaliyetleri, marka çalışmalarını, sosyal medya işlerini ve site içi SEO işlemlerini tek elden yöneten, strateji belirleyen, uygulayan ve geri dönüşü izleyerek hamleler yapan kişi ya da kurumlara verilen isimdir.

Kimler Yerel SEO Uzmanı Olabilir ?

Kimler Yerel SEO Uzmanı Olabilir ?

Özellikle bu alanda son dönemde artan akademik çalışmalar ile birlikte, yüksek lisans ve doktora seviyesinde E-Pazarlama ve ya Dijital Pazarlama programları oldukça yaygın hale gelmiştir. Özellikle kurumsal deneyime sahip ve akademik eğitim olarak bu programlardan birinde Yüksek lisans (master) ya da Doktora seviyesinde olan kişiler bu alanda uzman ihtiyacını karşılamaktadır. Web sitemizin kurucu ve yönetici ekibinin tamamı bu alanda yüksek öğrenime sahip kişilerden oluşmaktadır.

Yerel SEO Uzmanı Seçiminde Hangi Soruların Cevaplarını Almalısınız ?

  • Pazarlama ve satış arasındaki fark nedir ? Nasıl bir dijital pazarlama stratejisi geliştireceksiniz ?
  • Arama motoru sıralamalarını nasıl geliştireceksiniz?
  • Yerel arama sonuçlarını geliştirme konusunda deneyimli mısınız?
  • Sitemde yaptığınız tüm değişiklikleri benimle paylaşacak misiniz?
  • Geçmiş deneyimlerinizden bir başarı hikayenizi görebilir miyim ?
  • Sektörümüzle ilgili ön araştırma yapacak mısınız ?
  • Müşteri kitlemizi nasıl belirleyeceksiniz ?
  • Dönemsel olarak raporlama yapacak mısınız ?

 Nasıl Yerel SEO Teklifi Alabilirim ?

Bize info@yerelseo.net adresinden ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki teklif formunu da doldurarak iletişime geçebilirsiniz.