Günümüzde ülkeler arası artan etkileşimin doğal bir sonucu olarak ortaya çıkan Tercüme sektörü, aynı zamanda dünyanın en eski mesleklerinden biridir. Ülkemizde hemen her şehirde en az bir tercüme ofisi bulunmakla beraber, büyük şehirlerde bu sektörde yatırım oldukça geniştir. Tercüme sektörüne baktığımızda, tercüme bürosu olarak tabir edilen ofislerin işlerinin artık tamamen dijital dünyaya entegre olduğunu görmekteyiz. Her gün onlarca dil çiftinde, binlerce müşterinin aradığı tercüme bürosunu dijital ortamda arama motorlarında bulmasından dolayı, günümüzde sağlam bir SEO çalışmasına sahip olmayan tercüme ofislerinin işlerini büyütme anlamında ne yazık ki herhangi bir şansı bulunmuyor.

Tercüme Sektörü için SEO Danışmanlığı Nedir ?

Tercüme sektöründe faaliyet gösteren firmalar için özel olarak hazırladığımız konsept ile en çok aranan kelimelerde sektör bazlı çalışırken, büronun faaliyet bölgesinde bulunan il ve ilçe için yerel bazlı çalışmalar yapıyoruz. Böylece her iki koldan çalışmalar ile eksiksiz bir süreç başlatıyoruz. Danışmanlık süreci tüm site içi ve dışı SEO çalışmalarını, UX ve UI entegrasyonunu, Google Araçlarını kullanarak gözlemlemeyi, aylık raporlamaları, rakip analizlerini, yerel link inşasını, Dijital SWOT analizini, tanıtım yazıları, Google My Business hizmetini, Adwords kurulumlarını, Sosyal Medya Yönetimi süreçlerini ve tüm dış tanıtım süreçlerini kapsar. Sıfırdan kurulum yapılan sitelerin tüm içerik işlemleri de bu konsepte dahildir.

Çalışma Süreleri Ne Kadar ?

Daha önceden bir web sitesi bulunan firmalar için, ilk adım SEO çalışmaları, sonuçların net bir şekilde alınması ve uygun stratejilerin belirlenmesi için 3 aylık bir süreci kapsar. Sıfırdan kurulum yapılacak firmalar içinse bu süre en az 6 aydır. Tüm çalışma süre ve konseptleri isteğe göre uzatılabilir.

Sık Sorulan Sorular Hangileri ?

Yerel SEO Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

UX ve UI Nedir ? 

Neden Bir Dijital Pazarlama Stratejisine İhtiyacınız Var ?

Yerel Link İnşası Nedir ?

Dijital SWOT Analizi Nedir ?

Nasıl Teklif Alırım ?

Bize info@yerelseo.net adresinden ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki formu doldurarak da hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.