Son olarak Ilgaz Tüneli ile iç kesimlere hızlı karayolu ulaşımı imkanına kavuşan Kastamonu, ülkemizin en eski kentlerinden biri olup, çok sayıda tarihi ve doğal güzelliğe sahiptir. Son dönemde kentte kurulan hava alanı ile birlikte iç hatlarda ülkemizin metropollerine ulaşımında büyük yol kat eden kent, ayrıca bir üniversiteye de sahiptir. Ilgaz Dağı Milli Parkı ile doğanın dört mevsim en mükemmel  halini ziyaretçilerine sunan kent kayak turizminde ülkemizin ve bölgenin en önemli merkezlerinden biri konumundadır. Ayrıca yaz sezonunda çok önemli plaj kentleri olan Cide ve İnebolu çok sayıda yerli yabancı turisti ağırlamaktadır. Kentin ekonomisi genel anlamda tarım ve turizme dayalı olsa da, son dönemde hizmet sektörü de büyük ilerleme kaydetmiştir.

İşte tam da bu alandaki problemlere çözümler getirmek için, firmaların lokasyonel ve sektörel ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız Yerel SEO konseptinin çalışma bölgelerinden biri de Kastamonu ve ilçeleri. Özellikle firmanızın dijital dünyada yerini alması için yapılacak çalışmalara ait strateji geliştirilmesi, dijital pazarlama çözümleri sunulması, projelendirilmesi, uygulanması ve geri dönüşler alınarak uygun stratejik hamleleri  yapılması işlemlerini sizlere özel çözüm ve tekniklerle sağlamaktayız. Uzun yıllardır edinmiş olduğumuz deneyimler ile ister sektör bazlı, ister lokasyon, ister ürün ve pazar bazlı çalışmalarınızı yapıyoruz. Rekabet ettiğiniz kelime gruplarında sıralamalarınızın yükselmesi, site içi SEO çalışmalarının tamamlanması, Adwords reklam ve stratejilerinin oluşturulması ve şirket personeli eğitimleri ile her zaman yanınızdayız. Kastamonu’da SEO ajansı arıyorsanız, hemen iletişime geçebilirsiniz.

Haritalarda firmam yok, ne yapmalıyım ?

Bu alanda özellikle Google MyBusiness ile daha önce tanışmamış ve Google Haritalar’da firması bulunmayan işletmelere özel bir Tanışma Paketi sağlıyoruz. Burada işletmelere özel olarak ilk başvurularını lokasyon ve sektör hedeflerine uygun olarak yapıyoruz. Daha sonra 15 gün içinde firmanıza onay mektubu geliyor, buradaki kodu bize ileterek son onayı yaparak Google Haritalar’da işletmenizin detaylı bir şekilde müşterilerinize görünür olmasını sağlıyoruz.

Özellikle Kastamonu ve ilçelerinde emlak, araba kiralama, danışmanlık, tercüme, kafe-restaurant, enerji ve diğer pek çok sektörle uğraşıyorsanız, Yerel SEO konseptiyle tanışarak işletmenizi bir adım yukarıya taşıma potansiyelinizi görebilirsiniz.

Kastamonu’da SEO Eğitimi

Kurumsal olarak ürettiğimiz çözümlerin yanı sıra, firmanızda devamlı olarak çalışan personel ve ekiplerinize yönelik Dijital Pazarlama ve SEO eğitimleri ile IT (Bilişim) ve Pazarlama pozisyonlarında istihdam edilen çalışanlarınıza eğitim veriyoruz. Bu eğitimlerin kapsamında temel seviyede 2 gün olarak uygulanan Dijital Pazarlama ve SEO Dünyası’na giriş ve Yerel SEO’ya giriş uygulamaları ile firmanızda birebir sizin sistemleriniz ve web siteleriniz üzerinden personelinize gereken eğitimleri sağlıyoruz. Kastamonu’da SEO Eğitimi detayları ve teklif formu için lütfen tıklayınız. Aşağıdaki formu doldurarak size özel teklif ve yol haritanızı öğrenebilirsiniz.