Batı Karadeniz bölgesinde bulunan Karabük, Tarihi Safranbolu evleri ve antik kentleri ile bir turizm cennetidir. 2009 sayımına göre nüfusu 218.564 dür.Karabük, Türk Ulusunun tarihinde, sanayileşmeyi simgeleyen kent olmanın haklı gururunu taşımaktadır. Cumhuriyetin ilk yıllarında, Ulu Önder Atatürk’ün sanayileşme yolunda aldığı devrim kararı üzerine, Türkiye’nin ilk entegre demir-çelik tesisinin yeri için, maden kömürü havzasına ve sahile yakınlığı, demiryolu güzergahında bulunuşu ve stratejik uygunluğu nedeni ile Karabük seçilmiştir.
Bunun yanısıra Karabük’e 2007 yılında Karabük Üniversitesi ya da kısaca KBÜ devlet üniversitesi kurulmuş şuan 50.000 i aşkın öğrenci eğitim görmektedir.Bununla birlikte bölgeye yapılan yatırımlar artmış ve Karabük Türkiyenin en fazla göç alan illeri arasına girmiştir.
Ayrıca kentin Süperlig de mücadele eden Futbol Takımı Kardemir Karabükspor kenti başarıyla temsil etmektedir.

Özellikle dijital ortamdaki yatırımların yetersiz olduğu kentte, firmaların lokasyonel ve sektörel ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız Yerel SEO konseptinin çalışma bölgelerinden biri de Karabük ve ilçeleri. Başta Safranbolu olmak üzere Eskipazar, Eflani, Ovacık ve Yenice ilçelerinde de firmanızın dijital ortamda daha iyi bir konuma gelmesi için strateji geliştirilmesi, dijital pazarlama çözümleri sunulması, projelendirilmesi, uygulanması ve geri dönüşler alınarak uygun stratejik hamleleri yapılması işlemlerini sizlere özel çözüm ve tekniklerle sağlamaktayız. Özellikle rekabet halinde olduğunuz firmalara karşı dijital ortamdaki avantaj ve dezavantajları değerlendirerek, uygun hamleler yapmak içi Karabük’te SEO ajansı arayışı içindeyseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HARİTALARDA FİRMAM YOK, NE YAPMALIYIM ?

Bu alanda özellikle Google MyBusiness ile daha önce tanışmamış ve Google Haritalar’da firması bulunmayan işletmelere özel bir Tanışma Paketi sağlıyoruz. Burada işletmelere özel olarak ilk başvurularını lokasyon ve sektör hedeflerine uygun olarak yapıyoruz. Daha sonra 15 gün içinde firmanıza onay mektubu geliyor, buradaki kodu bize ileterek son onayı yaparak Google Haritalar’da işletmenizin detaylı bir şekilde müşterilerinize görünür olmasını sağlıyoruz.

Özellikle Karabük ve ilçelerinde emlak, araba kiralama, danışmanlık, tercüme, kafe-restaurant, enerji ve diğer pek çok sektörle uğraşıyorsanız, Yerel SEO konseptiyle tanışarak işletmenizi bir adım yukarıya taşıma potansiyelinizi görebilirsiniz.

KARABÜK’TE SEO EĞİTİMİ

Kurumsal olarak ürettiğimiz çözümlerin yanı sıra, firmanızda devamlı olarak çalışan personel ve ekiplerinize yönelik Dijital Pazarlama ve SEO eğitimleri ile IT (Bilişim) ve Pazarlama pozisyonlarında istihdam edilen çalışanlarınıza eğitim veriyoruz. Bu eğitimlerin kapsamında temel seviyede 2 gün olarak uygulanan Dijital Pazarlama ve SEO Dünyası’na giriş ve Yerel SEO’ya giriş uygulamaları ile firmanızda birebir sizin sistemleriniz ve web siteleriniz üzerinden personelinize gereken eğitimleri sağlıyoruz. Karabük’de SEO Eğitimi detayları ve teklif formu için lütfen tıklayınız. Aşağıdaki formu doldurarak size özel teklif ve yol haritanızı öğrenebilirsiniz.