Google Adwords Nedir, Kimler Kullanır ?

Google Adwors günümüz dünyasının en büyük dijital reklam ağıdır. Milyarca dolarlık reklamveren ağına sahip olan sistemin dünyada yüzlerce ülkede milyonlarca yayıncısı bulunuyor. Genelde işletmelerin kullandığı Google Adwords ağı ile siz de işletmenizin ürettiği mal ve hizmetleri hedef kitleye, istediğiniz zaman ve bütçelerle gösterebilir, böylece potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşabilirsiniz. Özellikle dijital pazarlama konseptinin en önemli parçalarından biri olarak kullanılan Adwords reklamlarının en büyük avantajı ölçülebilir olmasıdır. Bu da bu reklamları dilediğiniz şekilde (görsel, metin, video vb.) oluşturabileceğiniz gibi, dilediğiniz zaman diliminde gösterebileceğiniz anlamına gelir.

Google özellikle Türkiye pazarında %95’in üzerinde hakim olmuş ve dünyanın pek çok ülkesinde de yüksek Pazar paylarına sahip durumdadır. Bu nedenle Adwords kullanmak, dünyada maksimum hedef kitleye ulaşmada en çok kullanılan yöntemdir. Siz de işletmenize ait mal ve hizmetleri hedef kitlenizdeki milyonlarca kullanıcıya dakikalar içinde ulaştırmak ve tanıtmak istiyorsanız, hemen buraya tıklayarak Adwords’e kayıt olabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan ücretsiz bir Gmail hesabı.

İngilizce Ekonomi mezunu, Dijital Pazarlama Yönetimi master-level. Uzun yıllardır Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO ve Yerel SEO yöneticiliği yapıyor. Yeminli tercüman ve editör. YerelSEO.net kurucusu, yatırımcı ve girişimci.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir