Bu beyan www.yerelseo.net’e ait gizlilik politikasını içerir. Web sitemizi ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

www.yerelseo.net talep toplama ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi www.yerelseo.net ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla asla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.yerelseo.net, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Web sitemiz üzerinde hiçbir şekilde kullanıcıların kredi kartı bilgileri istenmemektedir. Sitemizde çevrimiçi ödeme, bağış vb. para transferi işlemi mümkün değildir. Bu nedenle bu alanda web sitemizin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Web sitemiz, kullanıcılarına e-posta göndererek tanıtım ve bilgilendirme yapma hakkını saklı tutar. Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız markalar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır.