Gittikçe kalabalıklaşan dünyada enerji tüketiminin de artması, enerji kaynaklarının var olan piyasalarda daha da önemli bir hâle gelmesine neden olmuştur. Yaşanılan bu ihtiyaç artışı enerjiyi insanlık tarihinin başlangıcından bu yana daha önemli bir pozisyona sokmuştur. Sözün özü enerji, dünya her geçen gün daha kalabalık bir hâle geldiği için günden güne değeri artan bir konuma sürüklenmiştir. Enerjinin toplumun tamamının ihtiyaç duyduğu bir girdi olması sebebiyle, mümkün olduğu kadar ani artışlar göstermeden ve ihtiyaç duyulan miktarda temin edilmesi gerekmektedir. Diğer parmak basılması gereken bir nokta ise her enerjinin her ülkede/bölgede bulunmamasıdır. Bu nedenle ülkelerin/bölgelerin jeopolitik konumları enerji piyasasındaki konumlarını da belirlemekte ve bir nevi ülkelerin ve toplumların refah düzeyini ortaya sermektedir.

Günümüzde ülkemizde yer alan GES adı verilen Güneş Enerji Santralleri ve Rüzgar Enerji Santralleri ile enerji piyasasında yeni firmalar da ortaya çıkmaktadır. Özellikle bu tarz girişimlerin ön araştırmalarının internet ortamında yapıldığı varsayımından hareketle, enerji sektörü için SEO çalışmaları oldukça kritik bir öneme sahiptir. Enerji sektörü ile alakalı aramalarda en üst sıralarda olmak, doğru dijital pazarlama kampanyaları üretmek ve sosyal medyada iyi bir marka imajı yaratmak enerji sektöründe faaliyet gösteren firmalar için oldukça önemlidir. Biz de alanında uzman mühendisler ve dijital pazarlama danışmanlarımız ile enerji sektöründe SEO çalışmalarınızı yönetiyor, daha iyi bir online marka imajı için sizlere destek oluyoruz.

ÇALIŞMA SÜRELERİ NE KADAR ?

Daha önceden bir web sitesi bulunan firmalar için, ilk adım SEO çalışmaları, sonuçların net bir şekilde alınması ve uygun stratejilerin belirlenmesi için 3 aylık bir süreci kapsar. Sıfırdan kurulum yapılacak firmalar içinse bu süre en az 6 aydır. Tüm çalışma süre ve konseptleri isteğe göre uzatılabilir.

SIK SORULAN SORULAR HANGİLERİ ?

Yerel SEO Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

UX ve UI Nedir ? 

Neden Bir Dijital Pazarlama Stratejisine İhtiyacınız Var ?

Yerel Link İnşası Nedir ?

Dijital SWOT Analizi Nedir ?

NASIL TEKLİF ALIRIM ?

Bize info@yerelseo.net adresinden ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki formu doldurarak da hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.