Karadeniz Bölgesi’nin hızlı gelişen kentlerinden biri olan Düzce, son dönemde yerli ve yabancı yatırım çekme yönünde hızlı bir gelişim göstermiştir. Gerek kentte düzenlenen faaliyetler, gerekse üniversite ile işbirliği sonucunda yapılan çalışmalar ile artan teşvikler kent ve çevresine ait ekonomiyi hızlandırmıştır. Ülkemizin önemli sanayi kentlerinden biri olan kent merkezi ile Düzce, aynı zamanda gelişen bir turizm merkezi olan Akçakoca’ya sahip olup ülke ekonomisine önemli katkılar yapmaktadır. Artan dijital pazarlama talebine bağlı olarak, Düzce’de SEO uzmanı ihtiyacı da son dönemde artmakta olup, firmaların dijital ortamdaki süreçlerini yönetecek nitelikli kurum ve personel sayısı maalesef yetersiz kalmıştır.

İşte tam da bu alandaki problemlere çözümler getirmek için, firmaların lokasyonel ve sektörel ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız Yerel SEO konseptinin çalışma bölgelerinden biri de Düzce ve ilçeleri. Özellikle firmanızın dijital dünyada yerini alması için yapılacak çalışmalara ait strateji geliştirilmesi, dijital pazarlama çözümleri sunulması, projelendirilmesi, uygulanması ve geri dönüşler alınarak uygun stratejik hamleleri  yapılması işlemlerini sizlere özel çözüm ve tekniklerle sağlamaktayız. Uzun yıllardır edinmiş olduğumuz deneyimler ile ister sektör bazlı, ister lokasyon, ister ürün ve pazar bazlı çalışmalarınızı yapıyoruz. Rekabet ettiğiniz kelime gruplarında sıralamalarınızın yükselmesi, site içi SEO çalışmalarının tamamlanması, Adwords reklam ve stratejilerinin oluşturulması ve şirket personeli eğitimleri ile her zaman yanınızdayız. Düzce’de SEO ajansı arıyorsanız, hemen iletişime geçebilirsiniz.

Haritalarda firmam yok, ne yapmalıyım ?

Bu alanda özellikle Google MyBusiness ile daha önce tanışmamış ve Google Haritalar’da firması bulunmayan işletmelere özel bir Tanışma Paketi sağlıyoruz. Burada işletmelere özel olarak ilk başvurularını lokasyon ve sektör hedeflerine uygun olarak yapıyoruz. Daha sonra 15 gün içinde firmanıza onay mektubu geliyor, buradaki kodu bize ileterek son onayı yaparak Google Haritalar’da işletmenizin detaylı bir şekilde müşterilerinize görünür olmasını sağlıyoruz.

Özellikle Düzce ve ilçelerinde emlak, araba kiralama, danışmanlık, tercüme, kafe-restaurant, enerji ve diğer pek çok sektörle uğraşıyorsanız, Yerel SEO konseptiyle tanışarak işletmenizi bir adım yukarıya taşıma potansiyelinizi görebilirsiniz.

Düzce’de SEO Eğitimi

Kurumsal olarak ürettiğimiz çözümlerin yanı sıra, firmanızda devamlı olarak çalışan personel ve ekiplerinize yönelik Dijital Pazarlama ve SEO eğitimleri ile IT (Bilişim) ve Pazarlama pozisyonlarında istihdam edilen çalışanlarınıza eğitim veriyoruz. Bu eğitimlerin kapsamında temel seviyede 2 gün olarak uygulanan Dijital Pazarlama ve SEO Dünyası’na giriş ve Yerel SEO’ya giriş uygulamaları ile firmanızda birebir sizin sistemleriniz ve web siteleriniz üzerinden personelinize gereken eğitimleri sağlıyoruz. Düzce’de SEO Eğitimi detayları ve teklif formu için lütfen tıklayınız. Aşağıdaki formu doldurarak size özel teklif ve yol haritanızı öğrenebilirsiniz.