Ankara SEO uzmanı konsepti ile 7/24 arama motoru optimizasyonu ile lokasyon ve sektör bazlı anahtar kelimeleriniz için size çözümler sunuyoruz. Her geçen gün büyüyen ekonomisi ile başkent Ankara, günümüzde çok önemli bir ticaret ve eğitim merkezidir. Bu nedenle dijital ortamdaki rekabet de büyük boyutlara ulaşmıştır. Dünyanın en büyük pazarı olan dijital ortamda, ilgili anahtar kelimelerinizde dijital pazarlama ve SEO çalışmalarımız ile büyük katkılar sağlıyoruz. SEO Danışmanlığı için teklif almadan önce aşağıdaki soru ve cevaplara göz atabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Arama motoru optimizasyonu adı verilen bu konseptte, işletmeniz ya da e-ticaret girişiminiz ile alakalı kelimeler, organik aramalara uygun formatta arama motorlarına tanıtır. Zaten index alarak arama motorlarına girmiş olan kelimelerin sıralamalarının yükseltilmesi içinse özel teknikler uygulanarak çalışmalar gerçekleştirilir.
Lokasyon ve sektör bazlı çalışarak, bir anahtar kelimede o lokasyona yönelik harita, iletişim vb. sıralama bazlı çalışmaların tamamıne verilen isimdir.
SEO çalışmaları web sitesinin arama motorlarındaki konumuna, anahtar kelimelerin rekabetine ve hedeflenen sıralamalara bağlı olarak en az 3 aylık olarak yapılır.
Özellikle düşük rekabetli kelimelerde 1 ay gibi bir sürede sonuç alınmaktadır. Fakat orta ve yüksek rekabetli kelimelerde ilk gözle görülür yükselmeler 3-6 ay içinde gerçekleşir.
Tüm SEO çalışmaları tarafımdan yürütülmektedir. Gerekli görülen tasarım, tercüme vb. hususlarda alanında uzman profesyonel kişilerden destek alınmaktadır.
Yerel SEO Danışmanlığı
250 TL'den başlayan fiyatlar
Yerel SEO Çalışmaları
Maps ve MyBusiness
Lokal Tanıtım Yazıları
Sektör Bazlı SEO
Lokasyon Bazlı SEO
Lokal İçerik
AMP Çözümleri
7/24 Teknik Destek
Detaylar
SEO Eğitimi
750 TL'den başlayan fiyatlar
Kurumsal Eğitim
Bireysel Eğitim
Sertifika
Grup İndirimi
Sektörel Eğitim
Lokasyonel Eğitim
Öğrenme Garantili
7/24 Teknik Destek
Detaylar
Adwords Çözümleri
75 TL'den başlayan fiyatlar
Sektörel Reklam
Lokasyonel Reklam
Düşük Maliyet
Yüksek Kalite Puanı
AdWords Testleri
Özel Hedefleme
Yeniden Pazarlama
7/24 Teknik Destek
Detaylar
SEO Analizi
50 TL'den başlayan fiyatlar
Premium Araçlar
Sektörel Analiz
Lokasyonel Analiz
Backlink Analizi
İç-Dış Analiz
Teknik Analiz
Sıralama Analizi
7/24 Teknik Destek
Detaylar
Özel Çözümler
100 TL'den başlayan fiyatlar
Dijital SWOT
Sektörel Çözümler
Lokasyonel Çözümler
Rakip Analizi
Sektör Analizi
Kelime Analizi
Pazarlama Stratejisi
7/24 Teknik Destek
Detaylar

https://www.premiumfreethemes.top/