5 milyondan fazla insanın yaşadığı ve Türkiye’nin ekonomik açıdan en büyük ikinci kenti olan, aynı zamanda idari başkent olan Ankara, ülkenin ve bölgenin en önemli kentlerinden biridir. Kentte bakanlık ve kamu kurumlarının yanı sıra, büyük ölçekli ulusal ve uluslararası faaliyet gösteren firmalar da bulunur. Bu nedenle, özellikle yaptığı işin kamu kurum ve kuruluşları ile bağlantısı olan firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bir lokasyon olan başkent Ankara, aynı zamanda çok önemli bir eğitim kentidir. Kentte bulunan köklü devlet ve vakıf üniversitelerinde onbinlerce Türk ve yabancı öğrenci eğitim almaktadır.

Özellikle dijital ortamdaki yatırımların yetersiz olduğu kentte, firmaların lokasyonel ve sektörel ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız Yerel SEO konseptinin çalışma bölgelerinden biri de Ankara ve ilçeleri. Başta Çankaya olmak üzere Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Altındağ, Etimesgut ve diğer tüm ilçelerinde de firmanızın dijital ortamda daha iyi bir konuma gelmesi için strateji geliştirilmesi, dijital pazarlama çözümleri sunulması, projelendirilmesi, uygulanması ve geri dönüşler alınarak uygun stratejik hamleleri yapılması işlemlerini sizlere özel çözüm ve tekniklerle sağlamaktayız. Özellikle rekabet halinde olduğunuz firmalara karşı dijital ortamdaki avantaj ve dezavantajları değerlendirerek, uygun hamleler yapmak içi Ankara’da SEO ajansı arayışı içindeyseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HARİTALARDA FİRMAM YOK, NE YAPMALIYIM ?

Bu alanda özellikle Google MyBusiness ile daha önce tanışmamış ve Google Haritalar’da firması bulunmayan işletmelere özel bir Tanışma Paketi sağlıyoruz. Burada işletmelere özel olarak ilk başvurularını lokasyon ve sektör hedeflerine uygun olarak yapıyoruz. Daha sonra 15 gün içinde firmanıza onay mektubu geliyor, buradaki kodu bize ileterek son onayı yaparak Google Haritalar’da işletmenizin detaylı bir şekilde müşterilerinize görünür olmasını sağlıyoruz.

Özellikle Ankara ve ilçelerinde emlak, araba kiralama, danışmanlık, tercüme, kafe-restaurant, enerji ve diğer pek çok sektörle uğraşıyorsanız, Yerel SEO konseptiyle tanışarak işletmenizi bir adım yukarıya taşıma potansiyelinizi görebilirsiniz.

Ankara’da SEO EĞİTİMİ

Kurumsal olarak ürettiğimiz çözümlerin yanı sıra, firmanızda devamlı olarak çalışan personel ve ekiplerinize yönelik Dijital Pazarlama ve SEO eğitimleri ile IT (Bilişim) ve Pazarlama pozisyonlarında istihdam edilen çalışanlarınıza eğitim veriyoruz. Bu eğitimlerin kapsamında temel seviyede 2 gün olarak uygulanan Dijital Pazarlama ve SEO Dünyası’na giriş ve Yerel SEO’ya giriş uygulamaları ile firmanızda birebir sizin sistemleriniz ve web siteleriniz üzerinden personelinize gereken eğitimleri sağlıyoruz. Ankara’da SEO Eğitimi detayları ve teklif formu için lütfen tıklayınız. Aşağıdaki formu doldurarak size özel teklif ve yol haritanızı öğrenebilirsiniz.