Google Adwords günümüzde dünyanın en büyük pazarı haline gelmiştir. Dünyanın dört bir yanından yüz binlerce işletmenin kullandığı ve artık milyarlar ile ifade edilecek derece son kullanıcıya ulaşabilen Adwords ağı ile işletmenizi hedeflediğiniz zaman ve bölgede hedeflediğiniz kitleye ulaştırmanız mümkün. Özellikle sistemin sağladığı çok geniş seçenekler, manuel olarak ayarlanabilen teklif ve reklam kampanyaları ile Adwords günümüzde dünyanın en büyük pazarı olmasının yanında aynı zamanda tüm firma ve KOBİ’lerin dijital dünyaya açılan en önemli kapılarıdır.

Adwords Danışmanlığı Nedir ?

Özellikle ilk adım Adwords danışmanlığı adı verilen çözümler ile, Adwords dünyasına ilk kez adım atacak işletmelerin profesyonel bir reklam ağına sahip olmalarını, hedef kitleye düşük maliyetler ile ulaşmalarını ve dijital bir reklam stratejisi oluşturmalarını sağlıyoruz. İleri seviye Adwords danışmanlığı çözümleri ise bu alanda hali hazırda kampanyası bulunan fakat yeterli verim sağlayamayan firmalar için uygulanmaktadır.

Danışmanlık Süreci Nasıl İşler ?

Bu süreç ilk adım Adwords kullanıcıları için bir hesap oluşturarak profesyonel bir çalışma yapılması ve hedef kitlelere doğru stratejiler oluşturulmasını kapsar. Minimum 3 aylık süre ile çalışılır. Profesyonel çözümler içinse bu süreç esnektir, müşteri taleplerine göre değişiklik göstermektedir.

Nasıl Teklif Alırım ?

 

Adwords için teklif almak istiyorsanız bize info@yerelseo.net adresinden ulaşabilir, ya da aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bir dakika içinde bize ulaşabilirsiniz.